Resultater Klassevis
Sigdalsrally 2010

Klasse 3

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 13 Peder Økseter
Tore Lingjærde
NAF Sør-Østerdal
NMK Elverum
Ford Fiesta ST
Peder Økseter
N
3
0:00.0
73:04.8
0:00.0
0:00.0
2 37 Stig Rune Skjærmoen
Martin Otterstad
NMK Elverum
NMK Elverum
Ford Fiesta ST
Stig Rune Skjærmoen
N
3
0:00.0
73:40.8
0:36.0
0:36.0
3 33 Jørn Moen
Helge Martin Utengen
NMK Modum & Sigdal
KNA Eiker
Ford Fiesta ST
Jørn Moen
N
3
0:00.0
73:53.7
0:48.9
0:12.9
4 35 Tore Smørgrav
Gøril Undebakke
NMK Modum & Sigdal
NMK Nore & Uvdal
Renault Clio
Tore Smørgrav
N
3
0:00.0
74:47.4
1:42.6
0:53.7
5 34 Marius Dahl
Kay Ødegård
NMK Modum & Sigdal
NMK Aurskog/Høland
Ford Fiesta ST
Marius Dahl
N
3
1:00.0
75:15.5
2:10.7
0:28.1
6 41 Petter Kristiansen
Ole Kristian Brennum
NMK Sørgudbr.dal
NMK Sørgudbr.dal
Ford Fiesta ST
Petter Kristiansen
N
3
0:00.0
76:06.2
3:01.4
0:50.7
7 45 Bjørn Audun Jokerud
Karin Elise Fossen
NMK Modun & Sigdal
NMK Modun & Sigdal
Ford Fiesta ST
Bjørn Audun Jokerud
N
3
0:30.0
78:30.8
5:26.0
2:24.6
8 44 Marlene Engan
Anders Wangen
NAF Msp A & B
NAF Msp A & B
Ford Fiesta ST
Marlene Engan
N
3
0:20.0
82:51.8
9:47.0
4:21.0

Klasse 4

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 3 Andreas Mikkelsen
Ola Fløene
NAF Msp A & B
NAF Hamar
Subaru Impreza STi *
Andreas Mikkelsen
A
4
0:00.0
65:35.2
0:00.0
0:00.0
2 4 Sveinung Bieltvedt
Roger Eilertsen
NAF Øvre Østfold
NAF Øvre Østfold
Subaru Impreza STi
Sveinung Bieltvedt
A
4
0:00.0
65:53.5
0:18.3
0:18.3
3 9 Anders Kjær
Morten Erik Abrahamsen
NMK Larvik
NMK Larvik
Subaru Impreza STi *
Anders Kjær
A
4
0:00.0
67:48.2
2:13.0
1:54.7
4 10 Jerker Axelsson (S)
Mattias Andersson (S)
SMK Trollhättan
Säffle Motorklubb
Subaru Impreza STi *
Jerker Axelsson
A
4
0:00.0
68:59.5
3:24.3
1:11.3
5 6 Trond Lyseng
Pål Iversen
NMK Hønefoss
NAF Msp A & B
Subaru Impreza STi
Trond Lyseng
A
4
0:00.0
68:59.8
3:24.6
0:00.3
6 8 Bernt Kollevold
Ove Johnny Andersen
NAF Msp A & B
KNA Eiker
Mitsubishi EVO IX
Kollevold Rally Import AS
A
4
0:00.0
69:36.0
4:00.8
0:36.2
7 11 Pontus Tidemand (S)
Jørgen Nordhagen
KNA Kongsvinger
NMK Hadeland
Subaru Impreza STi *
Pontus Tidemand
A
4
0:00.0
69:41.0
4:05.8
0:05.0
8 17 Per Biksrud
Stig Sollie
NMK Modum & Sigdal
NMK Gol
Subaru Impreza STi
Per Biksrud
A
4
0:00.0
70:13.7
4:38.5
0:32.7
9 20 Vegard Gjellum
Tom Andre Haldammen
NMK Modum & Sigdal
NMK Hønefoss
Subaru Impreza STi
Vegard Gjellum
A
4
0:00.0
71:08.4
5:33.2
0:54.7
10 19 Sivert Johansen
Jørn Skjelbred
NMK Tønsberg
NMK Tønsberg
Subaru Impreza STi *
Sivert Johansen
A
4
0:00.0
71:29.1
5:53.9
0:20.7
11 12 Thomas Kvam
Trond Svendsen
NAF Msp Grenland
NMK Larvik
Subaru Impreza STi *
Thomas Kvam
A
4
0:00.0
71:32.0
5:56.8
0:02.9
12 89 Nils Tronrud
Arne-Ingar Stulen
NAF Msp A&B
NMK Hadeland
Subaru Impreza STi *
Nils Tronrud
A
4
0:10.0
75:28.0
9:52.8
3:56.0
13 28 Stein-Erik Brynildsen
Vemund Leivestad
NMK Gardermoen
NMK Aurskog-Høland
Mitsubishi EVO IX
Stein-Erik Brynildsen
A
4
1:00.0
75:33.6
9:58.4
0:05.6
14 24 Øivind Lehre
Lasse Lehre
NAF Msp A & B
NAF Msp A & B
Subaru Impreza STi
Øivind Lehre
A
4
0:10.0
77:10.7
11:35.5
1:37.1
15 25 Jim Roger Haugom
Tore Henriksen
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Subaru Impreza STi
Jim Roger Haugom
A
4
0:10.0
78:59.8
13:24.6
1:49.1
16 18 Richard Haget
Tina Jeanette Olsen
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Subaru Impreza STi *
Richard Haget
A
4
0:10.0
79:28.2
13:53.0
0:28.4
17 92 Marius Aasen
Paul Inge Sætheren
NAF Msp A & B
NAF Msp A & B
Subaru Impreza STi *
Marius Aasen
A
4
2:00.0
79:35.8
14:00.6
0:07.6
18 30 Kåre Edvard Ekeland
Beint G. Erland
NMK Konsmo
NMK Konsmo
Subaru Impreza
Kåre Edvard Ekeland
A
4
0:30.0
84:28.0
18:52.8
4:52.2
19 27 Herman Tank-Nielsen
Kristin Brekke
NAF Msp A & B
MNK Larvik
Subaru Impreza STi *
Herman Tank-Nielsen
A
4
0:10.0
87:01.6
21:26.4
2:33.6

Klasse 6

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 31 Petter Rolfsen
Knut Harald Henriksen
NMK Modum & Sigdal
NMK Modum & Sigdal
Ford Fiesta R2
Petter Rolfsen
A
6
0:00.0
74:17.0
0:00.0
0:00.0
2 14 Jo Inge Bakken
Per Gunnar Årnes
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Ford Fiesta R2
Jo Inge Bakken
A
6
0:00.0
77:26.7
3:09.7
3:09.7
3 36 Jan Tore Nilsen
Harald Faugstad
NMK Larvik
NMK Larvik
Peugeot 206 XS
Jan Tore Nilsen
A
6
0:00.0
83:52.4
9:35.4
6:25.7

Klasse 8

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 2 Anders Grøndal
Veronica Engan
NMK Drammen
NAF Msp A & B
Subaru Impreza WRC
Anders Grøndal
N
8
0:00.0
64:42.3
0:00.0
0:00.0
2 7 Svein Frustøl
Peter S. Aamodt
KAK
KNA Stavanger
Ford Focus WRC
Svein Frustøl
N
8
0:00.0
69:57.1
5:14.8
5:14.8
3 16 Egil Bentzen
Wenche Fønnebø
KNA Oslo og omegn
NMK Nore & Uvdal
Subaru Impreza WRC
Egil Bentzen
N
8
0:00.0
71:14.6
6:32.3
1:17.5
4 15 Terje Sauthon
Jan Vegard Johansen
NMK Modum & Sigdal
NMK Ringsaker
Subaru Impreza STi
Terje Sauthon
N
8
0:00.0
77:12.2
12:29.9
5:57.6

Klasse 9

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 49 Morten Bredesen
Petter Bredesen
NMK Hadeland
NMK Hadeland
Volvo 240
Morten Bredesen
N
9
0:10.0
77:29.4
0:00.0
0:00.0
2 47 Tor Helge Halland
Trond Grøtjorden
NMK Nore & Uvdal
NMK Nore & Uvdal
Nissan Almera
Tor Helge Halland
N
9
0:00.0
78:39.8
1:10.4
1:10.4
3 46 Tom Kristian Lien
Hege Turvoll Lien
NMK Modum & Sigdal
NMK Modum & Sigdal
Volvo 240
Tom Kristian Lien
N
9
0:00.0
79:05.8
1:36.4
0:26.0

Klasse 10

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 56 Emil Bakken
Karoline Myhre
NKM Modum & Sigdal
NMK Hønefoss
Opel Corsa gsi
Emil Bakken
NAS
10
2:00.0
85:00.4
0:00.0
0:00.0

Klasse 11

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 74 Magne Fagerli
Roar Sundsten
NAF Msp A & B
NAF Msp A & B
Peugeot 306
Magne Fagerli
NAS
11
0:10.0
84:20.8
0:00.0
0:00.0
2 73 Per Jakob Bjerkelund
Marit Andersen
NMK Tønsberg
NMK Drammen
Nissan Almera GTI
Per Jakob Bjerkelund
NAS
11
0:00.0
85:22.4
1:01.6
1:01.6
3 75 Jan Roger Hvammen
Robert Palm
KNA Kongsberg
NMK Nore og Uvdal
Nissan Almera GTI
Jan Roger Hvammen
NAS
11
0:30.0
86:20.5
1:59.7
0:58.1
4 77 Tommy Mythe
Geir-Ingar Mythe
NMK Gol
NMK Gol
Nissan Almera GTI
Tommy Mythe
NAS
11
0:00.0
87:48.8
3:28.0
1:28.3
5 78 Vidar Nordbø
Endre Myran
NAF Kristiansand
NAF Kristiansand
Volvo 240
Vidar Nordbø
NAS
11
0:30.0
89:28.1
5:07.3
1:39.3
6 72 Ken Berg
Tom Erik Svendsen
NMK Nore & Uvdal
NMK Kongsberg
Volvo 240
Ken Berg
NAS
11
0:10.0
90:25.2
6:04.4
0:57.1

Klasse 12

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 82 Tomas Jenssen
Harald Bråthen
NMK Modum & Sigdal
NMK Modum & Sigdal
VW Golf
Tomas Jenssen
NAS
12
0:00.0
87:11.2
0:00.0
0:00.0

Klasse 13

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 54 Dyre Erling Fredriksen
Thomas Westeng
KNA Oslo og Omegn
NAF Msp A & B
Toyota Celica GT
Dyre Erling Fredriksen
NAS
13
0:00.0
79:36.0
0:00.0
0:00.0

Klasse 17

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 59 Marius Haugerud
Ola Dahl
NAF Msp A & B
NAF Msp A & B
Volvo 940
Marius Haugerud
VOC
17
0:00.0
80:25.8
0:00.0
0:00.0
2 64 Assar Granum
Ole Johnny Winther
NMK Modum & Sigdal
NMK Modum & Sigdal
Volvo 740
Assar Granum
VOC
17
0:00.0
80:58.4
0:32.6
0:32.6
3 23 Erik Helgerud
Knut Ståle Hovi
NMK Aurskog-Høland
NMK Valdres
Volvo 940
Team Mekonomen Helgerud
VOC
17
0:00.0
82:28.9
2:03.1
1:30.5
4 67 Bjørn Ola Grøterud
Ole Christian Brekke
NMK Modum & Sigdal
NMK Modum & Sigdal
Volvo 240
Bjørn Ola Grøterud
VOC
17
0:20.0
83:03.1
2:37.3
0:34.2
5 61 Tobias Røine
Cato Ruud
NMK Modum & Sigdal
KNA Eiker
Volvo
Tobias Røine
VOC
17
0:00.0
83:06.2
2:40.4
0:03.1
6 62 Carl-Borge Røsen
Anders Lindstad
KNA Solør
KNA Solør
Volvo 940
Carl-Borge Røsen
VOC
17
0:10.0
83:06.7
2:40.9
0:00.5
7 63 Erik Andre Sønju
Kjetil Knudsen
KNA Eiker
NMK Kongsberg
Volvo
Erik Andre Sønju
VOC
17
0:00.0
83:52.3
3:26.5
0:45.6

Klasse 19

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 87 Eivind F. Morken
Kjetil R. Jorde
NMK Gol
NMK Gol
Nissan Almera GTI
Eivind F. Morken
DEB
19
0:20.0
83:52.0
0:00.0
0:00.0
2 88 Per Eivind Eriksen
Vidar Friberg Nilsen
NMK Larvik
NMK Larvik
Opel Ascona B
Per Eivind Eriksen
DEB
19
0:00.0
115:13.1
31:21.1
31:21.1

Klasse 20

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 901 Steve Røkland
Frode Winther
NMK Gardermoen
NMK Gardermoen
Ford Fiesta ST
Frode Winther
UNG
20
0:30.0
81:48.3
0:00.0
0:00.0
2 904 Thor Gunnar Hagen
Thor Einar Hagen
NMK Modum & Sigdal
NMK Modum og Sigdal
Nissan Almera GTI
Thor Einar Hagen
UNG
20
0:00.0
83:36.1
1:47.8
1:47.8
3 902 Kristian Haugland
Jan Einar Ingier
NMK Aurskog-Høland
NMK Aurskog Høland
Nissan Almera GTI
Jan Einar Ingier
UNG
20
0:00.0
86:01.0
4:12.7
2:24.9

Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"