Resultater Klassevis
Sigdalsrally 2019

Klasse 2

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 3 Nikolay Gryazin
Yaroslav Fedorov
Sports Racing Technologies
Sports Racing Technologies
Škoda Fabia R5
Sports Racing Technologies
A
2
0:10.0
52:01.8
0:00.0
0:00.0
2 1 Henning Solberg
Ilka Minor
KNA Indre Ytre Østfold
Austrian Msp. Federation
Skoda Fabia R5
Henning Solberg
A
2
0:00.0
52:36.0
0:34.2
0:34.2
3 4 Ole Christian Veiby
Jonas Andersson
KNA Kongsvinger
MK Team Treske
VW POLO R5
Kristoffersson Motorsport
A
2
0:00.0
53:06.0
1:04.2
0:30.0
4 5 Anders Grøndal
Marius Fuglerud
Asker og Bærum Motorsport
NMK Drammen
Ford Fiesta R5
Anders Grøndal
A
2
0:00.0
54:19.6
2:17.8
1:13.6
5 9 Kenneth Johnsrød
Eirik Borge
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Ford Fiesta R5
Kenneth Johnsrød
A
2
0:00.0
55:33.7
3:31.9
1:14.1
6 7 Søren Snartemo
Arne-Ingar Stulen
NMK Konsmo
NMK Hadeland
Skoda Fabia R5
Søren Snartemo
A
2
0:00.0
55:43.2
3:41.4
0:09.5
7 13 Mattias Monelius
Nicklas Edvardsson
SMK Örebro
SMK Dala
Skoda Fabia R5
Mattias Monelius
A
2
0:00.0
55:44.2
3:42.4
0:01.0
8 8 Oddbjørn Røed
Haakon Sande
NMK Sandefjord
NMK Tønsberg
Ford Fiesta R5
Oddbjørn Røed
A
2
0:00.0
58:17.7
6:15.9
2:33.5
9 19 Stian Brøderud
Hans Petter Aarstad
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Skoda Fabia R5
Stian Aur Brøderud
A
2
0:00.0
59:05.3
7:03.5
0:47.6
10 10 Arnt Gustav Olsen
Rune Eilertsen
Asker og Bærum Motorsport
Øvre Østfold Motorsport
Ford Fiesta R5
Arnt Gustav Olsen
A
2
0:00.0
59:40.4
7:38.6
0:35.1
11 11 Roger Rustand
Kristian Dokken Lauvlid
KNA Kongsberg
NMK Modum og Sigdal
Ford Fiesta R5
Roger Rustand
A
2
0:00.0
60:21.5
8:19.7
0:41.1

Klasse 3

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 21 Trond Arne Berg
Frank Ilebekk
KAK
KAK
Subaru
Trond Arne Berg
N
3
0:00.0
61:08.0
0:00.0
0:00.0
2 12 Runar Pedersen
Stine Marie Klemetsdal
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Subaru Impreza
Runar Pedersen
N
3
1:40.0
61:29.3
0:21.3
0:21.3
3 20 Tor Arnt Hammersmark
Per Gunnar Aasen
KAK
KAK
Subaru impreza sti
Tor Arnt Hammersmark
N
3
0:00.0
67:55.2
6:47.2
6:25.9

Klasse 5

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 16 Lars Martin Stensbøl
Mads Ola Stensbøl
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Peugeot 208 R2
Lars Martin Stensbøl
A
5
0:00.0
58:53.6
0:00.0
0:00.0
2 26 Thea Turvoll Lien
Anita Hvambsahl
NMK Modum og Sigdal
KNA Kongsberg
Ford Fiesta R2T
Thea Turvoll Lien
A
5
0:40.0
68:13.9
9:20.3
9:20.3
3 27 Ada Marie Hvaal
Helene Hvaal
NMK Larvik
NMK Larvik
Renault Twingo
Ada Marie Hvaal
A
5
1:40.0
73:24.2
14:30.6
5:10.3

Klasse 7

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 901 Jacob Lyseng
Vegar Halland
NMK Hønefoss
NMK Nore og Uvdal
Renault Clio
Jacob Lyseng
N
7
0:00.0
62:09.1
0:00.0
0:00.0

Klasse 10

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 43 Olav Fredriksen
Ole Thomas Westby
NMK Modum og Sigdal
NMK Modum og Sigdal
Volvo 240
Olav Fredriksen
NAS
10
0:00.0
61:01.6
0:00.0
0:00.0
2 63 Jo Erland Ørpen
Marcus Ørpen
NMK Modum og Sigdal
NMK Modum og Sigdal
Porsche 944 Turbo
Jo Erland Ørpen
NAS
10
0:00.0
63:01.2
1:59.6
1:59.6
3 38 Svein Roger Andersen
Ulf Rinden
Østfold Motorsport
NMK Trøgstad
volvo
Svein Roger Andersen
NAS
10
0:30.0
63:40.4
2:38.8
0:39.2
4 37 Vidar Nordbø
Raymond Grimesstad
KAK
NMK Konsmo
BMW M3
Vidar Nordbø
NAS
10
0:10.0
63:52.0
2:50.4
0:11.6
5 54 Lars Schmidt
Harald Faugstad
NMK Larvik
NMK Larvik
Volvo 940 Evo
Lars Schmidt
NAS
10
0:00.0
64:56.5
3:54.9
1:04.5
6 65 Fredrik Magnussen
Marita Ørpen
NMK Hønefoss
NMK Modum og Sigdal
Volvo 242
Fredrik Magnussen
NAS
10
0:00.0
66:08.7
5:07.1
1:12.2
7 56 John Erling Grav
Thomas Grønlund
Østfold Motorsport
Østfold Motorsport
Volvo 940 EVO
John Erling Grav
NAS
10
0:00.0
66:20.4
5:18.8
0:11.7
8 66 Richard Moen
Geir Moen
Østfold Motorsport
Østfold Motorsport
Volvo 240
Geir Moen
NAS
10
0:00.0
72:43.6
11:42.0
6:23.2

Klasse 11

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 34 Anders Kjær
Gøril Undebakke
NMK Larvik
NMK Nore og Uvdal
Golf 2 GTi
Anders Kjær
NAS
11
0:00.0
57:53.1
0:00.0
0:00.0
2 35 Tom Kristian Lien
Trond-Håvard Østheim
NMK Modum og Sigdal
NMK Hadeland
VW Golf IV Kitcar
Tom Kristian Lien
NAS
11
0:00.0
61:09.8
3:16.7
3:16.7
3 58 Steffen Bjerknes
Jon Eirik Gårdhammer
NMK Nedre Hallingdal
NMK Nedre Hallingdal
Ford Escort RS1800
Steffen Bjerknes
NAS
11
0:00.0
64:38.1
6:45.0
3:28.3
4 59 Rune Nilsen
Truls Solberg
Østfold Motorsport
Østfold Motorsport
Seat Ibiza kit car
Rune Nilsen
NAS
11
0:00.0
67:26.6
9:33.5
2:48.5
5 67 Jarle Knutsen
Benjamin Knutsen
KAK
KAK
Opel Ascona B
Jarle Knutsen
NAS
11
0:20.0
69:37.2
11:44.1
2:10.6
6 28 Tom Lund
Erik Wessman
KAK
KAK
Ford Fiesta
Tom lund
NAS
11
0:00.0
70:39.6
12:46.5
1:02.4
7 70 Joakim Skalstad
Morten Sætren
NMK Bø
NMK Drammen
Nissan Almera GTI
Joakim Skalstad
NAS
11
0:00.0
72:43.3
14:50.2
2:03.7

Klasse 12

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 60 Knut Harald Henriksen
Ronald Haug
Asker og Bærum Motorsport
NMK Hønefoss
Suzuki Ignis S1600
Knut Harald Henriksen
NAS
12
0:00.0
69:18.8
0:00.0
0:00.0

Klasse 13

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 33 Bernt Kollevold
Veronica Engan
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Mitsubishi Lancer Evo 9
Bernt Kollevold
NAS
13
0:00.0
59:33.6
0:00.0
0:00.0
2 41 Martin Nygård
Peder Johansson
KNA Kongsvinger
MK Team Treske
Subaru STI
Martin Nygård
NAS
13
0:00.0
59:46.1
0:12.5
0:12.5
3 36 Stein Brynildsen
Vemund Leivestad
NMK Gardermoen
NMK Aurskog og Høland
Mitsubishi EVO R4
Mitsubishi Rallyteam Norway
NAS
13
0:00.0
60:35.5
1:01.9
0:49.4
4 44 Trond Sveinsvoll
Pål Iversen
KNA Stavanger
Asker og Bærum Motorsport
Mitsubishi
Trond Sveinsvoll
NAS
13
0:00.0
61:11.9
1:38.3
0:36.4
5 39 Tony Caspersen
Kjell Pettersen
NMK Aurskog Høland
Asker og Bærum Motorsport
Subaru Impreza
Tony Caspersen
NAS
13
0:00.0
61:15.8
1:42.2
0:03.9

Klasse 17

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 75 Mats Ivar Nygård
Johan Svendsen
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Volvo 940
Mats Nygård
VOC
17
0:00.0
65:30.3
0:00.0
0:00.0
2 73 Johan Brekke
Knut Sigurd Brekke
NMK Nore og Uvdal
NMK Nore og Uvdal
Volvo 940
Johan Brekke
VOC
17
0:00.0
69:29.3
3:59.0
3:59.0
3 78 Helene Skau Andersen
Nina Nesmoen
Østfold Motorsport
Østfold Motorsport
Volvo 940
Helene Skau Andersen
VOC
17
0:00.0
84:12.6
18:42.3
14:43.3

Klasse 19

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 83 Amund Reistad
Oddmund Westby
NMK Modum og Sigdal
NMK Modum og Sigdal
Volvo 240
Amund Reistad
DEB
19
0:10.0
66:00.3
0:00.0
0:00.0
2 81 Håkon Olaf Johannessen
Kristian Suren
KNA Eiker
KNA Eiker
Nissan Almera
Håkon Olaf Johannessen
DEB
19
0:00.0
68:17.0
2:16.7
2:16.7
3 82 Kim Roar Johansen
Christer Gundersen
NMK Trøstad
NMK Trøgstad
Opel Manta
Kim Roar Johansen
DEB
19
0:00.0
70:54.7
4:54.4
2:37.7
4 80 André Hulbakk
Nina Haugen Hulbakk
NMK Sande
NMK Sande
Toyota Corolla Gti 16 v
André Hulbakk
DEB
19
0:00.0
78:24.4
12:24.1
7:29.7
5 79 Raymond Berntsen
Marius Evjen
NMK Drammen
NMK Drammen
Opel corsa
Raymond Berntsen
DEB
19
0:10.0
82:05.2
16:04.9
3:40.8

Klasse 20

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 904 Ole Henry Steinsholt
Dag Nordstrand
NMK Grenland
NMK Hamar
Nissan Almera
Ole Henry Steinsholt
UNG
20
0:00.0
67:30.1
0:00.0
0:00.0
2 903 Markus Bakken
Kjetil Bakken
NMK Modum og Sigdal
NMK Modum og Sigdal
Ford Fiesta R1B
Markus Bakken
UNG
20
0:00.0
75:47.0
8:16.9
8:16.9

Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"