NMK Sigdalsrally 2021
Innkomne påmeldinger (80)

Denne listen viser alle påmeldte sortert etter bilmerke.
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Tor Arnt Hammersmark KAK BMW 10
Per Gunnar Aasen KAK Tor arnt Hammersmark
 
Lars Johan F Strand KAK Bmw e36 m3 10
Jan Gunnar Hulthin KAK Lars Johan F Strand
 
Markus Bakken NMK Modum og Sigdal Citroën C2R2 Max 5
Hedda Turvoll Lien NMK Modum og Sigdal Markus Bakken
 
Trond Sveinsvoll KNA Stavanger Citroën C3 R5 2
Jørgen Nordhagen NMK Hadeland Trond Sveinsvoll
 
Vegard Moen KNA Varna Ford Escort 15
Preben Moen KNA Varna Vegard Moen
 
Pål Rokkestad NMK Asker Ford Escort MK II 11
Rune Dybvik NMK Asker Pål Rokkestad
 
Geir Moen Østfold motorsport Ford Escort mk1 15
August Hoel Kna Varna Geir Moen
 
Runar Haugen NMK Modum og Sigdal Ford escort mk2 11
Caroline Marie Iversen NMK Modum og Sigdal Runar Haugen
 
Valter Chr. Jensen KNA Oslo Ford Escort RS 1800 15
Erik Pedersen NMK Larvik Valter Chr. Jensen
 
Reidar Moland NMK Sandefjord Ford Escort RS 2000 15
Tormod Schau NMK Sandefjord Reidar Moland
 
Steffen Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Ford Escort RS1800 11
Oda Jacobsen NMK Nore & Uvdal Steffen Bjerknes
 
Ingrid Maria Fulsås NMK Nore og Uvdal Ford Fiesta 20
Sigurd Inge Fulsås NMK Nore og Uvdal Sigurd Inge Fulsås
 
Erik B Hansen NMK Gardermoen Ford Fiesta R2 5
Pål R Svarthol NMK Gardermoen Erik B B Hansen
 
Stig Rune Skjærmoen NMK Elverum Ford Fiesta R2 5
Martin Holmdahl MK Ran Askersund Stig Rune Skjærmoen
 
Oddbjørn Røed NMK Sandefjord Ford Fiesta R5 2
Haakon Sande NMK Tønsberg Oddbjørn Røed
 
Svein Frustøl KAK Ford Fiesta R5 2
Eirik Spilling NMK Konsmo Svein Frustøl
 
Jo Inge Bakken KNA Kongsvinger Ford Fiesta R5 2
Johanne N. Bakken KNA Kongsvinger Jo inge Bakken
 
Geir Helge Frøslid NMK Fluberg Ford Fiesta R5 2
Øyvind Rødsjø Beckstrøm NMK Gardermoen Geir Helge Frøslid
 
Lars Martin Stensbøl KNA Kongsvinger Ford Fiesta R5 Mk1 2
Mads Ola Stensbøl KNA Kongsvinger Lars Martin Stensbøl
 
Roger Rustand KNA Kongsberg Ford Fiesta R5 Mk2 2
Line Lykke Jensen NMK Modum og Sigdal Roger Rustand
 
Anders Grøndal Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 Mk2 2
Marius Fuglerud NMK Drammen Anders Grøndal
 
Ole Gunnar Skogli Nmk Nore & Uvdal Ford Sierra Cosworth RS 10
Raymond Braaten Nmk Aurskog & Høland Ole Gunnar Skogli
 
Marius Solberg Hansen Asker og Bærum Motorsport Honda Civic 20
Ronald Haug Øivind Hansen
 
Ole Christian Veiby KNA Kongsvinger Hyundai i20 2
Jonas Andersson Motorklubben Team Treske Kristoffersson motorsport
 
Daniel Løvlien NMK Aurskog Høland Mitsubishi Evo 19
Jeanett Haug KNA Oslo og Omegn Daniel Løvlien
 
Bjørn Roger Andersen Sjøgren NMK Nore og Uvdal Mitsubishi EVO IV 13
Bjørn Roger Andersen
 
Stein-Erik Brynildsen NMK Gardermoen Mitsubishi EVO R4 13
Vemund Leivestad NMK Aurskog Høland Stein-Erik Brynildsen
 
Åge Hansen NMK Gardermoen Mitsubishi EVO VI 13
Marie Hofsløkken Asker og Bærum Motorsport Åge Hansen
 
Roger Johansen NMK Aurskog-Høland Nissan Almera 11
Roger Johansen
 
Jonas Svendby NMK Gardermoen Nissan Almera Kit Car 11
Monica Sætra NMK Gardermoen Jonas Svendby
 
Sigurd Erik Egeland NMK Kvinesdal Opel 19
Per Magne Svardal NMK Konsmo Sigurd Erik Egeland
 
Petter Fausko Asker & Bærum Motorsport Opel Kadett 15
Leif Arne Neset Asker & Bærum Motorsport Petter Fausko
 
Svein Tore Løvhøiden KNA Kongsvinger Opel Kadett gsi 11
Rickard Haget KNA Kongsvinger Svein Tore Løvhøiden
 
Heine Rudi NMK Nore og Uvdal Peugeot 206 EVO 11
Sunniva Rudi NMK Nore og Uvdal Heine Rudi
 
Steve Røkland KNA Kongsvinger Peugeot 208 R2 5
Jørgen Eriksen KNA Kongsvinger Steve Røkland
 
Tom Vidar Belgen NMK Trøgstad Peugoet 208 R2 5
Alexader Braaten NMK Aurskog Høland Tom Vidar Belgen
 
Morten Storsveen KNA Varna Renault Twingo R2 evo 5
Merete Storsveen KNA Varna Morten Storsveen
 
Stian Brøderud KNA Kongsvinger Skoda Fabia R5 2
Stian Brøderud
 
Marius Aasen Asker & Bærum Motorsport Skoda Fabia R5 2
Marlene Engan Aasen Asker & Bærum Motorsport Marius Aasen
 
Tony Caspersen NMK Aurskog Høland Subaru Impreza 13
Kenneth Myhre NMK Aurskog Høland Tony Caspersen
 
Per Arne Enger NMK Nore og Uvdal Subaru Impreza 13
Monica Pedersen NMK Gardermoen Per Arne Enger
 
Geir-Ingar Mythe Asker og Bærum Motorsport Subaru Impreza 13
Audun Vestenfor NMK Gol Geir-Ingar Mythe
 
Trond Arne Berg NMK Konsmo Subaru Impreza 13
Frank Ilebekk KAK Trond Arne Berg
 
Petter Sæves Waskaas NMK Grenland Subaru Impreza sti 13
Henrik Ø. Johannessen NMK Modum og Sigdal Petter Sæves Waskaas
 
Håkon Sveen Frøslid NMK Fluberg Subaru Impreza STi N14 13
Jørn Listerud KNA Varna Håkon Sveen Frøslid
 
Martin Nygård KNA Kongsvinger Subaru STI 13
Tina Olsen KNA Kongsvinger Martin Nygård
 
Kenneth Kristiansen NMK Asker Subaru wrx STI 13
Helen Lund NMK Asker Kenneth Kristiansen
 
Knut Harald Henriksen Asker og Bærum Motorsport Suzuki Ignis S1600 12
Thorbjørn Bekkeland Asker og Bærum Motorsport Knut Harald Henriksen
 
André Hulbakk NMK Sande Toyota Corolla Gti 16v 12
Morten Steen NMK Sande André Hulbakk
 
Lasse Turk Hansen NMK Drammen Volvo 10
Erik Storø NMK Sande Lasse Turk Hansen
 
Rino Bækkevold NMK Aurskog Høland Volvo 240 17
Stian Kristiansen NMK Aurskog Høland Rino Bækkevold
 
Olav Fredriksen NMK Modum & Sigdal Volvo 240 10
Ole Thomas Westby NMK Modum & Sigdal Olav Fredriksen
 
Morten Karlsen-Haugen NMK Modum og Sigdal Volvo 240 10
Nina Maria Koblinger KNA Eiker Morten Karlsen-Haugen
 
Thomas Haagensen NMK Konsmo Volvo 240 19
Nikolai Stien KNA Varna Thomas Haagensen
 
Kim Anders Nyhus KNA Kongsvinger Volvo 240 10
Anders Wangen Asker og Bærum Motorsport Kim Anders Nyhus
 
Kristian Hvambsal NMK Kongsberg Volvo 240 10
Jonas Hvambsal KNA Kongsberg Kristian Hvambsal
 
Hans Einar Mørkhagen NMK Elverum Volvo 240 10
Espen Synstad NMK Elverum Hans Einar Mørkhagen
 
Jarle de Oliveira Granheim NMK Gardermoen Volvo 240 17
Jan Fredrik Bonden KAK Jarle de Oliveira Granheim
 
Ruben Erland NMK Konsmo Volvo 240 10
Sebastian Høyland NMK Konsmo Sebastian Høyland
 
Richard Moen Østfold Motorsport Volvo 242 15
Niklas Samuelsen Østfold Motorsport Richard Moen
 
Tor Inge Dahl NMK Tønsberg Volvo 242 10
Tor Inge Dahl
 
Vegard Hegle Asker og Bærum Motorsport Volvo 242 10
Kristoffer Hegle Asker og Bærum Motorsport Vegard Hegle
 
Ståle Hovda NMK Nore & Uvdal Volvo 242 15
Per Tore Rakkestad KNA Kongsberg Ståle Hovda
 
Sivert Fuglestveit NMK Konsmo Volvo 242 10
Peder Sveinall NMK Konsmo Sivert Fuglestveit
 
Erlend Moen Østfold Motorsport Volvo 242 15
Ståle Bråten Erlend Moen
 
Håvard Bondal KNA Kongsberg volvo 242 10
Morten Bjørkesett KNA Kongsberg Håvard Bondal
 
Truls Solberg Østfold Motorsport Volvo 242 10
Lars Petter Solberg Østfold Motorsport Truls Solberg
 
Fredrik Magnussen NMK Hønefoss Volvo 242 10
Truls Briskelund NMK Hønefoss Fredrik Magnussen
 
Amund Lund Reistad NMK Modum & Sigdal Volvo 242 10
Oddmund Westby NMK Nore & Uvdal Amund Lund Reistad
 
Marius Holtet NMK Modum & Sigdal Volvo 242 10
Jon Raaen NMK Modum & Sigdal Marius Holtet
 
Christian Sagli KNA Kongsvinger Volvo 242 10
Ole Martin Sagli KNA Kongsvinger Christian Sagli
 
Torbjørn Eidså KAK Volvo 242 10
Tommy Egeli NMK Konsmo Torbjørn Eidså
 
Ib Vegard Andersen NMK Modum & Sigdal Volvo 244 19
Stian Kristoffersen NMK Modum & Sigdal Ib Vegard Andersen
 
Andreas Hvambsahl NMK Kongsberg Volvo 940 10
Jakob Hvambsahl NMK Kongsberg Andreas Hvambsahl
 
Tor Helge Halland NMK Nore og Uvdal Volvo 940 10
Vegard Halland NMK Nore og Uvdal Tor Helge Halland
 
Emil Landerud Teigen KNA Kongsberg Volvo 940 17
Knut Teigen KNA Kongsberg Emil Landerud Teigen
 
Bernt Olaf Halvorsen NMK Kongsberg Volvo 940 17
Martine J. Halvorsen NMK Kongsberg Bernt Olaf Halvorsen
 
Rune Kittelsen KAK Volvo 940 EVO 10
Pål Kittelsen KAK Rune Kittelsen
 
Frank Tore Larsen NMK Modum & Sigdal VW Polo GTI R5 2
Torstein Eriksen NMK Modum & Sigdal Frank Tore Larsen
 
Andreas Wiik Asker og Bærum Motorsport VW Polo R5 2
Tormod Kvisler Asker og Bærum Motorsport Wiik Motorsport AS
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 80
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"