NMK Sigdalsrally 2018
Innkomne påmeldinger (86)

Denne listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. løpets tilleggsregler).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Kenneth Trysnes KAK Ford Escort 11
Kjell Olsen NMK Konsmo Kenneth Trysnes
 
Sondre Jacobsen NMK Nore og Uvdal Opel kadett 11
Nina Pedersen NMK Nore og Uvdal Sondre Jacobsen
 
Thomas Bryntesson NMK Trögstad Volvo 240 10
Hans Johan Persson Mattson MK Team Westom Thomas Bryntesson
 
Henning Solberg KNA Indre Ytre Østfold Skoda Fabia R5 2
Ilka Minor Austrian Msp. Federation Henning Solberg
 
Johan Brekke NMK Nore og Uvdal Volvo 940 17
Knut Sigurd Brekke NMK Nore og Uvdal Johan Brekke
 
Ronny Andersen NMK Nore og Uvdal Toyota 13
Ole Jacobsen NMK Nore og Uvdal Ronny Andersen
 
Amund Reistad NMK Modum og Sigdal Volvo 240 19
Oddmund Westby NMK Modum og Sigdal Amund Reistad
 
Tom Kristian Lien NMK Modum og Sigdal VW Golf IV Kitcar 11
Trond-Håvard Østheim NMK Hadeland Tom Kristian Lien
 
Magnus Bergsjøbrenden NMK Gardermoen Ford Fiesta R2 5
Oda Jacobsen NMK Nore og Uvdal Magnus Bergsjøbrenden
 
Torkjell Westheim Asker og Bærum Motorsport Impreza Sti 13
Steingrim Westheim Asker og Bærum Motorsport Torkjell Westheim
 
Einar Frogner Ruud NMK Nore og Uvdal Volvo 242 GT 17
Emil Flateland NMK Modum og Sigdal Einar Frogner Ruud
 
Raymond Berntsen NMK Drammen Opel corsa 19
Marius Evjen NMK Drammen Raymond Berntsen
 
Ole Henry Steinsholt NMK Grenland Nissan Almera 20
Dag Nordstrand NMK Hamar Ole Henry Steinsholt
 
Jørn Moen NMK Modum & Sigdal Nissan Almera GTI 11
Helge M Utengen NMK Modum & Sigdal Jørn Moen
 
Per Arne Enger NMK Nore og Uvdal Volvo 240 10
Roger Hansen KNA Eiker Per Arne Enger
 
Jarle Lippert Asker og Bærum motorsport Bmw E36 compact 11
Ronny Christensen Asker og Bærum motorsport Jarle Lippert
 
Roger Hansen NMK Modum og Sigdal Ford Cortina GT 15
Stian Håre NMK Modum og Sigdal Roger Hansen
 
Anders Gjester KNA Kongsvinger Volvo 240 17
Tina Jeanette Olsen KNA Kongsvinger Anders Gjester
 
Mattias Monelius SMK Örebro Skoda Fabia R5 2
Nicklas Edvardsson SMK Dala Mattias Monelius
 
Knut Harald Henriksen Asker og Bærum Motorsport Suzuki Ignis S1600 12
Ronald Haug NMK Hønefoss Knut Harald Henriksen
 
Philip N Bakken KNA Kongsvinger Ford Fiesta ST 7
Vegar Myrli KNA Kongsvinger Philip n Bakken
 
Dagfinn Skullerud NMK Aurskog og Høland Volvo 240 17
Ronny Lund NMK Aurskog og Høland Dagfinn Skullerud
 
Trond Sveinsvoll KNA Stavanger Mitsubishi 13
Pål Iversen Asker og Bærum Motorsport Trond Sveinsvoll
 
Petter Fausko Asker og Bærum Motorsport Opel Kadett GSI 15
Leif Arne Neset Asker og Bærum Motorsport Petter Fausko
 
Trond Arne Berg KAK Subaru 3
Frank Ilebekk KAK Trond Arne Berg
 
Steffen Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Ford Escort RS1800 11
Jon Eirik Gårdhammer NMK Nedre Hallingdal Steffen Bjerknes
 
Lars Schmidt NMK Larvik Volvo 940 Evo 10
Harald Faugstad NMK Larvik Lars Schmidt
 
Arnt Gustav Olsen Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Rune Eilertsen Øvre Østfold Motorsport Arnt Gustav Olsen
 
Lasse Turk Hansen NMK Drammen Volvo 242 10
Morten T Myrvang NMK Drammen Lasse Turk Hansen
 
Thomas Paulsen Nmk Aremark Opel ascona 11
Joakim Paulsen Nmk Aremark Thomas Paulsen
 
Åge R. Hansen NMK Aremark Renault Clio 11
Trine Opsahl NMK Aremark Åge R. Hansen
 
Tom Heitmann NMK Sandefjord Subaru 06 Sti 13
Stein Henning Birkely NMK Hamar Tom Heitmann
 
Fredrik Magnussen NMK Hønefoss Volvo 242 10
Marita Ørpen NMK Modum og Sigdal Fredrik Magnussen
 
Håkon Olaf Johannessen KNA Eiker Nissan Almera 19
Kristian Suren KNA Eiker Håkon Olaf Johannessen
 
Pål Rokkestad NMK Hurum og Røyken Ford Escort mk 2 19
Rune Dybvik NMK Hurum og Røyken Pål Rokkestad
 
Tom Lund KAK Ford Fiesta 11
Erik Wessman KAK Tom lund
 
Tony Caspersen NMK Aurskog Høland Subaru Impreza 13
Kjell Pettersen Asker og Bærum Motorsport Tony Caspersen
 
André Hulbakk NMK Sande Toyota Corolla Gti 16 v 19
Nina Haugen Hulbakk NMK Sande André Hulbakk
 
Mads Østberg Asker og Bærum Motorsport Subaru Impreza WRX STi 3
Torstein Eriksen NMK Modum og Sigdal Adapta Motorsport
 
Kim Roar Johansen NMK Trøstad Opel Manta 19
Christer Gundersen NMK Trøgstad Kim Roar Johansen
 
Jarle Knutsen KAK Opel Ascona B 11
Benjamin Knutsen KAK Jarle Knutsen
 
Bjørn Roger Andersen NMK Modum og Sigdal Ford focus 170 st 11
Per Eivind Eriksen NMK Larvik Bjørn Roger Andersen
 
Svein Roger Andersen Østfold Motorsport volvo 10
Ulf Rinden NMK Trøgstad Svein Roger Andersen
 
Helene Skau Andersen Østfold Motorsport Volvo 940 17
Nina Nesmoen Østfold Motorsport Helene Skau Andersen
 
Ada Marie Hvaal NMK Larvik Renault Twingo 5
Helene Hvaal NMK Larvik Ada Marie Hvaal
 
Stein Brynildsen NMK Gardermoen Mitsubishi EVO R4 13
Vemund Leivestad NMK Aurskog og Høland Mitsubishi Rallyteam Norway
 
Håkon Sveen Frøslid NMK Fluberg Subaru Impreza WRX STi 3
Jørn Listerud KNA Varna Håkon Sveen Frøslid
 
Geir Helge Frøslid NMK Fluberg Subaru Impreza WRX STi 3
Øyvind Rødsjø Beckstrøm NMK Gardermoen Geir Helge Frøslid
 
Eivind Røed NMK Sandefjord Subaru Impreza WRX STI 3
Pål Øyvind Fagerli NMK Sandefjord Eivind Røed
 
Nikolay Gryazin Sports Racing Technologies Škoda Fabia R5 2
Yaroslav Fedorov Sports Racing Technologies Sports Racing Technologies
 
Vidar Nordbø KAK BMW M3 10
Raymond Grimesstad NMK Konsmo Vidar Nordbø
 
Jo Erland Ørpen NMK Modum og Sigdal Porsche 944 Turbo 10
Marcus Ørpen NMK Modum og Sigdal Jo Erland Ørpen
 
Roger Rustand KNA Kongsberg Ford Fiesta R5 2
Kristian Dokken Lauvlid NMK Modum og Sigdal Roger Rustand
 
Stian Brøderud KNA Kongsvinger Skoda Fabia R5 2
Hans Petter Aarstad KNA Kongsvinger Stian Aur Brøderud
 
Markus Bakken NMK Modum og Sigdal Ford Fiesta R1B 20
Kjetil Bakken NMK Modum og Sigdal Markus Bakken
 
Olav Fredriksen NMK Modum og Sigdal Volvo 240 10
Ole Thomas Westby NMK Modum og Sigdal Olav Fredriksen
 
Ola Jr. Nore NMK Modum og Sigdal Opel Adam R2 5
Jørgen Nordhagen NMK Hadeland Ola jr. Nore
 
Frank Tore Larsen NMK Modum og Sigdal Ford Fiesta R5 2
Roger Eilertsen Asker og Bærum Motorsport Frank Tore Larsen
 
Runar Pedersen Asker og Bærum Motorsport Subaru Impreza 3
Stine Marie Klemetsdal Asker og Bærum Motorsport Runar Pedersen
 
Vegard Gjellum NMK Modum og Sigdal Volvo 17
Camilla Gjellum NMK Modum og Sigdal Vegard Gjellum
 
Anders Grøndal Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Marius Fuglerud NMK Drammen Anders Grøndal
 
Oddbjørn Røed NMK Sandefjord Ford Fiesta R5 2
Haakon Sande NMK Tønsberg Oddbjørn Røed
 
Morten Gravermoen NMK Modum og Sigdal Subaru Impreza STI 13
Anders Bjørnrud NVK Morten Gravermoen
 
Søren Snartemo NMK Konsmo Skoda Fabia R5 2
Arne-Ingar Stulen NMK Hadeland Søren Snartemo
 
Bernt Kollevold Asker og Bærum Motorsport Mitsubishi Lancer Evo 9 13
Veronica Engan Asker og Bærum Motorsport Bernt Kollevold
 
Andreas Wiik NMK HAMAR Hyundai Accent WRC 1
Tormod Kvisler NMK Hamar Wiik Motorsport
 
Martin Nygård KNA Kongsvinger Subaru STI 13
Peder Johansson MK Team Treske Martin Nygård
 
Tor Arnt Hammersmark KAK Subaru impreza sti 3
Per Gunnar Aasen KAK Tor Arnt Hammersmark
 
Mats Ivar Nygård KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Johan Svendsen KNA Kongsvinger Mats Nygård
 
Anders Kjær NMK Larvik Golf 2 GTi 11
Gøril Undebakke NMK Nore og Uvdal Anders Kjær
 
Rune Nilsen Østfold Motorsport Seat Ibiza kit car 11
Truls Solberg Østfold Motorsport Rune Nilsen
 
Jacob Lyseng NMK Hønefoss Renault Clio 7
Vegar Halland NMK Nore og Uvdal Jacob Lyseng
 
Kristian Næss Asker og Bærum Motorsport Subaru Impreza 13
Kenneth Myhre Asker og Bærum Motorsport Kristian Næss
 
Ole K. Gislerud Asker og Bærum Motorsport Mitsubishi EVO IX 13
Rita Kristensen Asker og Bærum Motorsport Mitsubishi Rally Team Norway
 
Kenneth Johnsrød Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Eirik Borge Asker og Bærum Motorsport Kenneth Johnsrød
 
John Erling Grav Østfold Motorsport Volvo 940 EVO 10
Thomas Grønlund Østfold Motorsport John Erling Grav
 
Lars Martin Stensbøl KNA Kongsvinger Peugeot 208 R2 5
Mads Ola Stensbøl KNA Kongsvinger Lars Martin Stensbøl
 
Tommy Transeth NMK Tønsberg Subaru Impreza 13
Sylva Høyholm NMK Trøgstad Tommy Transeth
 
Richard Moen Østfold Motorsport Volvo 240 10
Geir Moen Østfold Motorsport Geir Moen
 
Vegard Moen Østfold motorsport Volvo 242 10
Preben Moen Østfold motorsport Vegard Moen
 
Svein Tore Løvhøiden Kna Kongsvinger Volvo 242 10
Lars Atle Nymoen KNA kongsvinger Svein Tore Løvhøiden
 
Morten Storsveen Kna Varna Renault Twingo R2 5
Merete Storsveen Kna Varna Morten Storsveen
 
Stian Hafsengen Asker og Bærum motorsport Mitsubishi evo 6 13
Marie Hofsløkken Asker og Bærum Motorsport Stian Hafsengen
 
Ole Christian Veiby KNA Kongsvinger VW POLO R5 2
Jonas Andersson MK Team Treske Kristoffersson Motorsport
 
Thea Turvoll Lien NMK Modum og Sigdal Ford Fiesta R2T 5
Anita Hvambsahl KNA Kongsberg Thea Turvoll Lien
 
Joakim Skalstad NMK Bø Nissan Almera GTI 11
Morten Sætren NMK Drammen Joakim Skalstad
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 86
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"