NMK Sigdalsrally 2018
Innkomne påmeldinger (77)

Denne listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. løpets tilleggsregler).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Kenneth Trysnes KAK Ford Puma 11
Vidar Nordbø KAK Kenneth Trysnes
 
Joakim Skalstad NMK Bø Opel Corsa GSi 19
Kariann Mobæk NMK Bø Joakim Skalstad
 
Mats Nygård KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Johan Svendesen KNA Kongsvinger Mats Nygård
 
Geir Helge Frøslid NMK Fluberg Subaru Imprezia 3
Arne Ingar Stulen NMK Hadeland Geir Helge Frøslid
 
Marius Aasen Asker & Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Marlene Engan Aasen Asker & Bærum Motorsport Marius Aasen
 
Dagfinn Skullerud NMK Aurskog Høland Volvo 240 17
Andreas Skullerud NMK Aurskog Høland Dagfinn Skullerud
 
Harald Larsen NMK Larvik Subaru Impreza STI 3
Per Eivind Eriksen NMK Larvik Harald Larsen
 
Sondre Jacobsen NMK Nore & Uvdal Opel Kadett 11
Ole Kristian Maribo NMK Nedre Hallingdal Sondre Jacobsen
 
Kristian Pandur NMK Modum & Sigdal Ford Escort Twin Cam 15
Stian Lenhne NMK Gardemoen Kristian Pandur
 
Jonas Olsen KAK Ford Fiesta ST 7
Petter Amundsen KAK Jonas Olsen
 
Mads Østberg Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta WRC 1
Torstein Eriksen NMK Modum & Sigdal Adapta Motorsport
 
Jarle Knutsen KAK Opel Ascona B 11
Benjamin Wehus Knutsen KAK Jarle Knutsen
 
Bernt Kollevold Asker og Bærum Motorsport Toyota Celica ST205 13
Ove Johnny Andersen Asker og Bærum Motorsport Bernt Kollevold
 
Roger Hansen NMK Modum & Sigdal Ford Cortina GT 15
Stian Håre NMK Modum & Sigdal Roger Hansen
 
Oscar Solberg KNA Indre Ytre Østfold Skoda Fabia R5 2
Øyvind Bæckstrøm NMK Gardermoen Oscar Solberg
 
Henning Solberg KNA Indre Ytre Østfold Mitsubishi WRC 6,5 1
Cato Menkerud KNA Indre Ytre Østfold Henning Solberg
 
Axel Schiøtz KNA Varna Subaru Impreza WRX 3
Thomas Schiøtz NMK Follo Axel Schiøtz
 
Mats Peder Hvambsahl KNA Kongsberg Volvo 940 10
Kristian Hvambsal Eriksen KNA Kongsberg Mats Peder Hvambsahl
 
Bjørn Bækkevold Asker & Bærum motorsport Mitsubishi EVO IX 13
Dyre Erling Fredriksen Asker & Bærum motorsport Bjørn Bækkevold
 
Steffen Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Ford Escort RS1800 11
Ole Thomas Westby NMK Modum & Sigdal Steffen Bjerknes
 
Ruben Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Ford Escort RS2000 11
Jon Eirik Gårdhammer NMK Nedre Hallingdal Ruben Bjerknes
 
Jan Egil Halland NMK Nore & Uvdal BMW M3 10
Anders Nygård NMK Nore & Uvdal Jan Egil Halland
 
Magnus Bergsjøbrenden NMK Gardermoen Opel Astra 11
Oda Jacobsen NMK Nore & Uvdal Magnus Bergsjøbrenden
 
Andreas Wiik NMK Hamar Nissan Almera 11
Tormod Kvisler NMK Hamar Andreas Wiik
 
Peder Vikan NMK Nore & Uvdal Volvo 240 17
Lasse Tveiten NMK Nore & Uvdal Peder Vikan
 
Heine Rudi NMK Nore & Uvdal SAAB 99 11
Morten Sommer NMK Nore & Uvdal Heine Rudi
 
John Erling Grav Østfold Motorsport Volvo 242 19
Thomas Grønlund Østfold Motorsport John Erling Grav
 
Torkjell Westheim Asker & Bærum Motorsport Subaru Impreza STI 13
Steingrim Westheim Asker & Bærum motorsport Torkjell Westheim
 
Geir-Ingar Mythe NMK Gol Volvo 240 10
Audun Vestenfor NMK Gol Geir-Ingar Mythe
 
Even Flaat NMK Nore & Uvdal Opel Astra 11
Per Tore Bergstøl NMK Nore & Uvdal Even Flaat
 
Morten Sætren NMK Drammen Opel Astra 11
Kenneth Åsen NMK Drammen Morten Sætren
 
Jacob Lyseng NMK Hønefoss Nissan Almera 20
Vegard Halland NMK Nore & Uvdal Jacob Lyseng
 
Kjetil Hovda NMK Nore & Uvdal Volvo 240 10
Andreas Jahren NMK Tvedestrand Kjetil Hovda
 
Kristian Johansson Kinds MK VW Golf IV 11
Fredrik Livh Laxå MK Kristian Johansson
 
Ståle Brastad NMK Follo Volvo 242 10
Raymond Braathen NMK Aurskog & Høland Ståle Brastad
 
Tom Kristian Lien NMK Modum & Sigdal VW Golf IV 11
Trond-Håvard Østheim NMK Hadeland Tom Kristian Lien
 
Bjørn Maurtvedt KNA Modum & Ringerike Ford Escort mk2 11
Gaute Hofton NMK Modum & Sigdal Bjørn Maurtvedt
 
Thea Turvoll Lien NMK Modum & Sigdal Ford Fiesta R1 20
Hege Turvoll Lien NMK Modum & Sigdal Thea Turvoll Lien
 
Nikolay Gryazin SRT Team Skodia Fabia R5 2
Yaroslav Fedorov SRT Team Nikolay Gryazin
 
Kjetil Hauge NMK Modum & Sigdal Ford Sierra Cosworth 19
Amund Bjone LMK historisk racing Norge Kjetil Hauge
 
Mats Lysen KNA Solør Mitsubishi EVO 6 13
Lena Lysen NMK Elverum Mats Lysen
 
Birger Gundersen Asker & Bærum Motorsport BMW M3 10
Morten Høgberg Asker & Bærum Motorsport Birger Gundersen
 
Jo Erland Ørpen NMK Modum & Sigdal Porsche 944 Turbo 10
Marcus Ørpen NMK Modum & Sigdal Jo Erland Ørpen
 
Lars Schmidt NMK Larvik Volvo 940 Evo 10
Harald Faugstad NMK Larvik Harald Faugstad
 
Stian Brøderud KNA Kongsvinger Mitsubishi Lancer EVO 9 13
Hans Petter Aarstad KNA Kongsvinger Stian Brøderud
 
Morten Gravermoen NMK Modum & Sigdal Subaru Impreza STI 13
Vilde Lindum Fjulsrud NMK Modum & Sigdal Morten Gravermoen
 
Ola Jr Nore NMK Modum & Sigdal Ford Fiesta ST 20
Jørgen Nordhagen NMK Hadeland Jørgen Nordhagen
 
Anders Kjær NMK Larvik Golf 2 GTI 11
Gøril Undebakke NMK Nore & Uvdal Anders Kjær
 
Mattias Jirvelius SMK Örebro Skoda Fabia R5 2
Erik Gustafsson SMK Linde Mattias Jirvelius
 
Tony Caspersen NMK Aurskog Høland Subaru Impreza 13
Kjell Pettersen Asker & Bærum Motorsport Tony Caspersen
 
Øivind Lehre Asker & Bærum motorsport Subaru WRX STI 13
Tom Kristiansen Asker & Bærum motorsport Øivind Lehre
 
Olav Fredriksen NMK Modum & Sigdal Volvo 240 10
Øyvind Hoff NMK Kongsberg Olav Fredriksen
 
Christian August Selmer Asker & Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Frank Tore Larsen NMK Modum & Sigdal Christian August Selmer
 
Svein Frustøl KAK Ford Fiesta R5 2
Eirik Spilling NMK Konsmo Svein Frustøl
 
Tommy Transeth NMK Tønsberg Subaru Impreza WRX STI 13
Chriss-Toni Johnsen NMK Tønsberg Tommy Transeth
 
Stein-Erik Brynildsen NMK Gardermoen Mitsubishi EVO R4 13
Vemund Leivestad NMK Aurskog Høland Mitsubishi Rally Team Norway
 
Johan Brekke NMK Nore & Uvdal Volvo 242 17
Stein Løvstuen NMK Nore & Uvdal Johan Brekke
 
Oddbjørn Røed NMK Sandefjord Ford Fiesta R5 2
Haakon Sande NMK Tønsberg Oddbjørn Røed
 
Ole Morten Korsmo KNA Kongsvinger Volvo 240 10
Tore Hellerud SMK EDA Ole Morten Korsmo
 
Petter Fausko Asker & Bærum Motorsport Opel Kadett GSI 15
Steve Røkland KNA Kongsvinger Petter Fausko
 
Martin Nygård KNA Kongsvinger Subaru 3
Tina Olsen KNA Kongsvinger Martin Nygård
 
Lars Martin Stensbøl KNA Kongsvinger Renault Twingo R2 5
Mads Ola Stensbøl KNA Kongsvinger Lars Martin Stensbøl
 
Svein Tore Løvhøiden KNA Kongsvinger Volvo 240 10
Marius Eng KNA Kongsvinger Svein Tore Løvhøiden
 
Lars M Berntsen NMK Hadeland Opel Kadett 11
Anita Hvambsahl KNA Kongsberg Lars M Berntsen
 
Atle Redalen NMK Nore & Uvdal Mercedes 10
Knut Sigurd Brekke NMK Nore & Uvdal Atle Redalen
 
Tor Bækkevold KNA Eiker Mitsubishi EVO 5 13
Daniel Wolden NMK Eleverum Tor Bækkevold
 
Kenneth Kristiansen NMK Hurum og Røyken Ford Escort 11
Helen Lund NMK Hurum og Røyken Kenneth Kristiansen
 
Tor Arnt Hammersmark KAK Subaru Impreza STI 3
Per Gunnar Aasen KAK Tor Arnt Hammersmark
 
Håkon Sveen Frøslid NMK Fluberg Peugeot 208 R2 5
Marius Fuglerud NMK Drammen Håkon Sveen Frøslid
 
Tom Williams The Craven Motor Club Ford Fiesta R2t 5
Phil Hall Royal Air Force Motor Sport Association. Tom Williams
 
Ole Kristoffer Gislerud NMK Nedre Hallingdal Mitsubishi EVO VI 13
Rita Kristensen KNA Eiker Mitsubishi Rally Team Norway
 
Kenneth Johnsrød Asker & Bærum Motorsport Mitsubishi Evo IX 13
Eirik Borge Asker & Bærum Motorsport Kenneth Johnsrød
 
Christoffer Pedersen Asker & Bærum Motorsport Ford Fiesta 5
Anniken Storsveen KNA Varna Christoffer Pedersen
 
Runar Pedersen Asker og Bærum Motorsport Subaru STI 3
Stine Marie Klemetsdal NMK Tønsberg Runar Pedersen
 
Fredrik Magnussen NMK Hønefoss Volvo 242 10
Stian Briskelund NMK Hønefoss Fredrik Magnussen
 
Morten Storsveen KNA Varna Renault Twingo R2 5
Merete Storsveen KNA Varna Morten Storsveen
 
Anders Grøndal Asker & Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Roger Eilertsen Asker & Bærum Motorsport Anders Grøndal
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 77
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"